Kõigepealt peaks alustama sellest, et meie õnneks ei tea ilmajaamad Keri ilmast küll mitte midagi. Tänaseks ennustati sadu terve päev. Ja kohe sellist kolme tilgaga pilti näitas ilmateade ähvardavalt. Reaalselt aga oli terve päev täiesti kuiv ja õhtul kaheksa ajal tuli vihma no umbes- täpselt 10 minutit. Nüüd ilm taas ilus.
Ja hommik algas meil pannkookidega- ikka õues. Isu on õues kuidagi hoopis teistsugune kui sees. Ja muidugi see lummav vaade igas suunas:)
 
Siis käisin ringi ja pildistasin üles ägedaid detaile- neid leiab ajajooksul kindlasti veel. Tänane saak sai aga selline.
 Ja muidugi kes ringi kondab see leiab:) Leidsime täna kirja ja seejärel ka aarde. Õhtuseks magustoiduks sõime ära just sellesama kompoti. Aitäh  vahva üllatuse eest. Tore oleks kui aarde peitja avaldaks, et kui kaua see kompott seal maa sees siis ikkagi oli 🙂
Noh, et kas on kõhuvalu oodata, või ei.

ja kondikogu muudkui täieneb. Kasetohtu on ka vahva  leida saarelt, kus ei ole ühtki puud.

 ja siis muidugi perepildid majakaga

peale seda kaadrit otsustasin ma täna teha ühe korraliku linnupildi.Sättisin endale valmis 
korraliku varitsuspaiga koos madratsi ja magamiskotiga.

 linnud loomulikult sellisest lärmakast seltskonnast suurt ei arva ja pean tunnistama, et ühtki pilti ma ei saanud. Ehk suudan järgi jäänud nädala jooksul siiski mõne ilusa linnupildi ka teha.
Noh selise päris päris…
  
ja mänge siin jagub

Õhtul väike huulepulk peale ja jälle fotosessioon. No mida muud fotograafid teha oskavadki eks:)

keset sessiooni kadus modelli peast müts- allpool siis pilt kui Anno on võidukalt oma mütsi lainetest välja toonud.

ja siis muidugi Sigrid siit ja sealtpoolt 🙂