Loomulikult käis meil põhiline jant kanade ümber. Algul oli vaja neile mingi kuut tekitada. Nad munevad üldiselt umbes ühe muna päevas .Aga mitte suvalisse kohta vaid peaks ikka mingi pesa moodi asi olema. Esimene päev nad käisidki oma munahädaga ringi ja otsisid kohta kuhu saaks ära poetada. 
   
Keril on nüüd täiesti arvestatav kanala olemas:). Tulevased saarevahid võivad kanad kaasa võtta, või veel parem esimene kevadine saarevaht võiks kanad võtta ja Kerile jätta sügiseni. 

Munad asjakohase templiga- Made in Keri. Ilmselt üle tüki aja esimesed Keril munetud munad.

 Üldiselt kanad kohanesid kiiresti ja tundsid end Keril väga hästi

Põhiline hommikusöök oli pannkook. Tõelnie puhkus  ikkagi 🙂

 Angelinal jäi kolmas saare päev täitsa vahele-ei tea mis kõhuhäda oli-aga läks järgmiseks hommikuks üle

Ilusate ilmadaega satub Kerile ka külastajaid. Ühele Prangli paadimehele(kahjuks nime ei mäleta) rääkisime,et kui ta lähiajal veelkord Kerile satub,võiks meile suhkrut ja mõned siidrid tuua. Ja uskumatu küll- järgmine hommik oligi ta krõpsti saarel ja tõi meile selle kraami ära. Tuli spetsiaalselt Pranglilt meile seda tooma- suur tänu talle,olime väga liigutatud. Väga !!!

Lisaks kandega tegelemisega tegime keril ka kunsti.Kivid on inspireeritud eelmiste majakahatide Kerilastest. 
Saage tuttavaks-mitmekülgselt andekas Sigrid! Ehk seinale sai ka üks pisike maal.

 Siin laste maalitud kivid,mida kekkonnasõbralikud saarekülastajad said endale osta.Raha läks Keri saare fondi. Pildistas Angelina

Kanadele Keril meeldis ja nii kõrgel õrre otsas nad polnudki varem maganud. Kanalas elavad veel imearmsad pääsukesed kelle pojad pesast pidevalt välja pilusid. 

Ei,siia pole maetud meie kana. Raiden leidis surnud linnukese ja korraldas talle pidulikud matused

jätkub….