Kairit Tuhkanen - Niki pulmakleidiga fotosesioonil Trash the Dress. Fotostuudio  Fotopesa Tallinnas

Kui jah sõna on öeldud ja mesinädalad läbi, puhastavad enamus pruute oma pulmakleidi ning pakivad ta korralikult ära, et asetada kleit kapi tahanurka ning unustada. Aga on ka teine võimalus. Kasvav arv julgeid pruute valivad teise tee. Nad tõmbavad oma imekaunid kleidid uuesti selga, et teha hämmastav fotoseeria kohtades kuhu pulmapäeval kleidiga minna ei saa. Populaarseim kindlasti on kleidiga kuskil veekogus poseerida, kuid fantaasial lennata lastes võib välja mõelda mida iganes- ratsutamine, tennisemäng, rattasõit, kummikutega porilompides jooksmine jne jne.
Idee iseenesest ei olegi kantud soovist oma kleit ära rikkuda vaid anda kleidile just uus hingamine ja kanda seda hoolikalt valitud ja kaua otsitud hinnalist kleiti veelkord. Tihti jõutakse selleni alles aastaid peale pulmi. Hea meel on näha, et Eesti pruutide seas on see uus trend võitnud sooja poolehoiu.

me oleme super vaimustuses Trash the Dessist ja hea pildi nimel nõus roomama mudas või kükitama takjates.
 Hullumeelne jooksmine pulmakleitidega Vääna rannas. Tsash the Dress fotosesioon. Kairit Tuhkanen-Niki osalusel. Fotostuudio  Fotopesa Tallinnashttp://www.elu24.ee/?id=30724

EestiPäevalehe pulma eri